Kategoria: Dom i ogród

domek na drzewie z palet

Domek z palet idealny do zabawy z dziećmi!

Domki na drzewie mogą być zabawnym i kreatywnym sposobem na spędzenie czasu z dziećmi. To świetny sposób, aby uczyć je o środowisku i naturze. A nawet mogą mieć uspokajający wpływ na dorosłych. Ale nie wszyscy ludzie mają wystarczająco dużo miejsca na swoim podwórku lub w ogrodzie na taki skomplikowany projekt. Dlatego warto rozważyć wykonanie własnego… Kontynuuj czytanie „Domek z palet idealny do zabawy z dziećmi!”

sieć ciepłownicza

Jakie produkty wybrać do budowy sieci ciepłowniczej?

Podczas budowy nowoczesnych budynków użytkowych, domów jedno czy wielorodzinnych, wykorzystywane są sieci preizolowane. To właśnie dzięki nim można zmniejszyć emisję szkodliwego CO2 do atmosfery, zmniejszyć koszty związane z przesyłem czynnika ciepła, a także zwiększyć komfort użytkowania danego budynku przez jego użytkowników. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć tematykę związaną z produktami, jakie są niezbędne podczas budowy… Kontynuuj czytanie „Jakie produkty wybrać do budowy sieci ciepłowniczej?”

biała niebrudząca fuga

Wybieramy białą niebrudzącą fugę do łazienki

Aranżując łazienkę, skupiamy się na wyposażeniu jej, odpowiednim dobraniu poszczególnych elementów, na zakupie ceramiki sanitarnej, płytek czy armatury. Mało osób zdaje sobie z tego sprawę, jak istotny jest dobry wybór fugi. Powinna być ona estetyczna i funkcjonalna. Źle dobrana fuga nie tylko potrafi zepsuć efekt wizualny najlepszych projektów, to jeszcze przysparza sporo problemów na co… Kontynuuj czytanie „Wybieramy białą niebrudzącą fugę do łazienki”

tani hoker

Hokery do 1000 zł

Hokery są coraz częściej wybieranymi meblami. Z powodzeniem zastępują typowe krzesła i taborety. Używane są najczęściej jako element wyposażenia kuchni. Są to meble nie tylko praktyczne, ale też niebywale stylowe. Czy łącząc w sobie te dwie, jakże istotne cechy, mogą pozostać w zasięgu przeciętnego użytkownika? Wydawać by się mogło, że designerskie hokery będą kosztowały fortunę.… Kontynuuj czytanie „Hokery do 1000 zł”