Metamorfoza mieszkania — zobacz, jak nadać nowe życie staremu wnętrzu

Twoje obecne mieszkanie przestało Ci się podobać? Jest przestarzałe i zagracone? Myślisz nad kupnem nowej nieruchomości? Może tak radykalne rozwiązanie wcale nie jest konieczne? Zobacz, jak metamorfoza wnętrza z profesjonalistami odmieni Twoje mieszkanie, a Ty zyskasz nową funkcjonalną i dopasowaną do gustu przestrzeń, bez konieczności zmiany adresu.

Metamorfoza mieszkania

  • Czy warto zainwestować w metamorfozę starego mieszkania?
  • O czym trzeba pamiętać, odmieniając wnętrze mieszkania?
  • Metamorfoza mieszkania z profesjonalistami
  • Inspiracje profesjonalnej pracowni realizacji wnętrz

Dlaczego warto zainwestować w metamorfozę wnętrz?

Nie każda metamorfoza mieszkania musi być równoznaczna z obciążającym remontem obejmującym burzenie ścian, czy wymianę wszystkich podłóg. Daje jednak możliwość nadania wnętrzu całkiem innego wyglądu i uzyskanie nowej, lepiej dopasowanej do potrzeb przestrzeni. Niezależnie czy jest to mieszkanie nabyte z rynku wtórnego, otrzymane w spadku, czy też miejsce, w którym mieszkasz już od wielu, wielu lat, nadanie mu świeżego wyglądu z pewnością poprawi komfort życia.

Choć mieszkania z rynku pierwotnego przyciągają nowością i nowoczesnością, warto jednak pamiętać, że jest to bardzo drogie rozwiązanie. Mieszkania istniejące już na rynku są zazwyczaj położone blisko centrum, szkół, czy przedszkoli, posiadają w okolicy bogatą infrastrukturę, a także są tańsze niż nowe inwestycje w podobnej lokalizacji.

Przeprowadzenie metamorfozy jest również znacznie tańsze niż kupno nowego mieszkania. Daje też wiele możliwości na zaprojektowanie przestrzeni, pod indywidualne gusta użytkowników. Jeśli planujesz remont mieszkania, w którym żyjesz już od lat, wiesz również doskonale, które rzeczy naprawdę chcesz zmienić.

O czym trzeba pamiętać, planując odświeżenie mieszkania?

Planując metamorfozę mieszkania, musisz podjąć wiele decyzji. Przede wszystkim oszacować budżet, którym będziesz dysponować na przeprowadzenie prac, czy zakup nowych mebli.

Warto pamiętać, że zmiany powinny obejmować nie tylko estetykę wnętrza, ponieważ to można uzyskać nawet niedużym kosztem, stosując inne dodatki i dekoracje. Jeśli jednak chcesz zyskać naprawdę nową przestrzeń, musisz wziąć pod uwagę zmiany funkcjonalne wnętrza, czy stworzenie nowych stref. Zazwyczaj nie ma jednak potrzeby przeprowadzania gruntownych prac remontowych obejmujących wymianę instalacji elektrycznej, kanalizacyjnej, czy też wymianę podłóg.

Metamorfozę możesz przeprowadzić na własną rękę. Samodzielnie zaprojektować przestrzeń, wybrać meble i wynająć ekipę remontową do przeprowadzenia wszelkich prac. Wydaje się to oszczędnym rozwiązaniem, ale czy tak jest w rzeczywistości?

Metamorfoza mieszkania z profesjonalistami – czemu warto skorzystać?

Jeśli chcesz, by Twoje mieszkanie zyskało naprawdę nowe oblicze, warto skorzystać ze wsparcia doświadczonej pracowni projektowania i realizacji wnętrz KODO. Metamorfoza mieszkania zostanie przeprowadzona przez profesjonalistów od etapu planowania przez wykonanie wszystkich prac remontowych i wykończeniowych. Co zyskujesz dzięki współpracy z KODO?

  1. Projektanci dokonają analizy wnętrza i możliwości zmian dopasowanych do potrzeb nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz.
  2. Dobiorą kolorystykę nowych elementów, tak by stworzyć spójną i harmonijną całość.
  3. Zaproponują praktyczne rozwiązania, dzięki którym wnętrza staną się przestronniejsze i funkcjonalne.
  4. Pracownia realizacji wnętrz przeprowadzi również wszystkie niezbędne prace remontowe.
  5. Meble w zabudowie zastosowane w nowej aranżacji zostaną przygotowane w stolarniach pracowni KODO.
  6. Masz gwarancję terminu realizowanych działań oraz budżetu, który został ustalony. Nie musisz więc przejmować się nieprzewidzianymi sytuacjami.

Metamorfozami profesjonalnej pracowni projektowania i realizacji wnętrz

Biuro realizacji wnętrz posiada swoje pracownie w różnych miastach Polski. Metamorfoza mieszkania w Warszawie to doskonały przykład nadania nowego życia wnętrzu, które utraciło nowoczesny charakter. Prace obejmowały zmianę kolorystyki drewnianych podłóg, wydzielenie niedużej garderoby, zmiany aranżacyjne w aneksie kuchennym oraz łazience. Dzięki zastosowaniu tapet, nowych mebli i tekstyliów wnętrze zyskało nowoczesne, bardziej funkcjonalne oblicze. Powstała wygodne garderoba z miejscem na pralnię a w kuchni zyskano więcej przestrzeni roboczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *