Trzy niezwykłe tkaniny na suknie ślubne i wieczorowe

Elegancka kreacja uszyta według własnej wizji to przepis na niepowtarzalną stylizację. Szczególnie gdy odpowiednio dobierzesz tkaniny na suknie. Jakie materiały najlepiej korespondują z modą ślubną i wieczorową? Kiedy warto zdecydować się na konkretny typ tkaniny? Prezentujemy trzy niezwykłe rozwiązania.

Koronkowe tkaniny na tiulu

Trudno wyobrazić sobie modę ślubną i wieczorową bez koronek. Wszystko dlatego, że materiał ten jest niezwykle popularny i pojawia się w niejednej odsłonie. Koronka na tiulu, gipiura, 3D – to tylko przykłady eleganckich materiałów. Prezentują się szczególnie pięknie, gdy w grę wchodzi nietuzinkowe wzornictwo. Możesz się o tym przekonać, przeglądając tkaniny na suknie dostępne w popularnym sklepie Sontex Poland.

Delikatne lub wyraziste motywy kwiatowe, wzór lasu, a nawet labiryntu czy pająka – oferta wyżej wspomnianej hurtowni zaskakuje oryginalnością i wyjątkową estetyką wykonania. Możesz zanurzyć się w różnorodności motywów i stylów modowych, subtelnych brokatowych zdobieniach oraz delikatnych kolorach.

Tkaniny satynowe na wytworne suknie

Choć koronka z unikalnym motywem to niezwykła tkanina, to nie należy zapominać o klasycznych materiałach satynowych. Elegancja, która towarzyszy satynie, jest bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju. Możesz stworzyć z niej wytworną suknię ślubną lub wieczorową w wersji maxi bądź midi. Warto rozważyć zmysłowe rozcięcie z boku kreacji lub satynową suknię asymetryczną.

Satynę warto połączyć z koronką, na przykład francuską. Uzyskasz w ten sposób wytworną i zarazem subtelną suknię ślubną lub wieczorową. Możesz również obszyć satynowy dekolt materiałem koronkowym lub zdecydować się na koronkową aplikację ozdobną.

Delikatna tkanina na elegancką kreację

Lubisz delikatne stylizacje? Rozważ tiul lejący i zestaw go z subtelną koronką. To doskonały przepis zarówno na kreację romantyczną, jak i w stylu boho. Wystarczy odpowiednio dobrany motyw i fason ślubnej bądź wieczorowej sukni.

Z delikatności słynie również tkanina muślinowa, dedykowana szczególnie modzie ślubnej. Jeśli marzysz więc o kreacji, która będzie charakteryzowała się zwiewnością i subtelnością, muślin to rozwiązanie, które warto wziąć pod uwagę. Nie zapomnij o ozdobieniu kreacji eleganckimi dodatkami, np. taśmami koronkowymi i gotowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 1 =