Kancelaria frankowa – porady dla frankowiczów

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem i nie są poradą inwestycyjną. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Coraz więcej frankowiczów korzysta z profesjonalnego wsparcia prawnego. Trudno się dziwić – doświadczona kancelaria frankowa potrafi zdziałać naprawdę wiele. Mowa tutaj oczywiście o odfrankowaniu kredytu lub unieważnieniu umowy kredytowej CHF. Jak przebiega współpraca z prawnikami, którzy zajmują się sprawami frankowymi? Ilu kredytobiorców wygrywa z bankami? Jak wybrać odpowiednią kancelarię? Przedstawiamy kilka porad dla frankowiczów.

Wsparcie kancelarii do spraw frankowych

Niejasno sformułowane zapisy umów o kredyt indeksowany i denominowany CHF to punkt wyjścia dla kancelarii prawnej. Tylko jak przekonać się, czy Twoja umowa frankowa kwalifikuje się do unieważnienia? Możesz to sprawdzić, korzystając z bezpłatnej analizy wykonywanej przez profesjonalną kancelarię frankową. Szczegóły znajdziesz na stronie https://kancelaria-frankowa.pl/.

Po przeanalizowaniu umowy kredytowej kancelaria wspiera klientów w zebraniu wszystkich ważnych dokumentów. Następnie wystosowywana jest reklamacja, a w ostateczności pozew. Wówczas klient otrzymuje kompleksowe wsparcie w toku prowadzonego postępowania. Warto przy tym wiedzieć, że korzystne zakończenie sprawy jest wysoce prawdopodobne. Wskazują na to badania – więcej niż 90% spraw to sukces osób uwikłanych w kredyt frankowy.

Jak wybrać kancelarię frankową?

Decyzja o próbie zmiany czy też unieważnienia umowy frankowej powinna uwzględniać wybór odpowiedniej kancelarii. Po pierwsze, warto wybrać kancelarię, która specjalizuje się w sprawach frankowych. Po drugie, należy sprawdzić, jaką skuteczność wykazuje wybrany zespół prawników. Informacje na ten temat powinny znajdować się na stronie internetowej kancelarii.

Po trzecie, profesjonalna kancelaria frankowa orientuje się dobrze w obszarze umów zawieranych w różnych bankach. Ważne jest również wielowymiarowe wsparcie – od analizy zapisów umowy, poprzez wskazanie najlepszego rozwiązania, aż po realizację całego procesu. Wybierając doświadczony i kompetentny zespół prawników powierzasz swoją sprawę w dobre ręce. Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × pięć =