Ekskluzywny ogród? Sprawdź propozycje wyposażenia

Choć sezon, kiedy to urządzaliśmy spotkania w ogrodzie, mamy już za sobą, już teraz warto się zastanowić, jak wyposażymy przydomową przestrzeń w przyszłym roku. Jeśli interesuje nasz aranżacja ekskluzywna, stworzenie ogrodu, który będzie klimatyczny, funkcjonalny, a zarazem sprawiający wrażenie luksusowego, nie może w nim zabraknąć kilku modnych elementów wyposażenia. Poznajmy je!

Wiszący fotel ogrodowy – wygoda i estetyka

Szybko pokochaliśmy wiszące fotele ogrodowe. Chętnie znajdujemy dla nich miejsce zarówno w przydomowej przestrzeni, jak i na balkonach czy tarasach. Są niezwykle wygodne, praktyczne, a do tego prezentują się bardzo efektownie.

Jeśli zależy nam na tym, aby w swoim ogrodzie stworzyć luksusowy kącik wypoczynkowy, postawmy na wiszący fotel. Pleciony, ze stabilną, metalową konstrukcją, wewnątrz uzupełniony o miękkie poduchy w intensywnym kolorze. Dobierzmy poduszki ogrodowe, które będą utrzymane w modnych odcieniach – w przyszłym roku wśród nich nie zabraknie chociażby ognistej czerwieni. Ten kolor nierozerwalnie kojarzy się z dobrami luksusowymi, dlatego będzie idealnym wyborem do ekskluzywnych ogrodów.

Barek ogrodowy – na co dzień i na specjalne okazje

Do kompletu mebli ogrodowych dobierzmy barek ogrodowy, np. z oferty dostępnej na stronie https://bazkar.pl/. Barek to taki symbol luksusu. Kojarzymy go z przechowywaniem ulubionych trunków, ale i kryształowych kieliszków czy efektownych szklanek do napojów. Mamy barek w domu, zafundujmy go sobie również w przydomowej przestrzeni. Od teraz każde spotkanie i impreza w ogrodzie nabiorą nowego wymiaru!

Możemy postawić na barek na kółkach, który jest mobilny, dlatego doskonale sprawdzi się użytkowany i na co dzień, i podczas planowanych imprez z udziałem bliskich czy przyjaciół. Jego blat pozwoli na ustawienie przekąsek. Wykorzystamy go także jako miejsce na czyste naczynia i sztućce dla gości. Równie ciekawym pomysłem jest potraktowanie go jako stolik, na którym ustawimy naczynie z lemoniadą dla gości.

Bardzo ciekawą propozycją, która doskonale wpisuje się w klimat ekskluzywnych ogrodów, jest wybór barku, który posiada wysuwany blat. Wewnątrz kryje się pojemnik do przechowywania np. butelek z wodą czy sokiem, aby przez długi czas pozostawały chłodne. Nierozłożony nadaje się jako dodatkowy stoliczek. I choć niewielkich rozmiarów, to jednak jest on funkcjonalny, a do tego bardzo ciekawy ze względu na estetykę.

Meble ogrodowe o unikalnych kształtach

Podstawą każdego ogrodu są meble ogrodowe. Jeśli kolejny sezon ma nam upływać pod znakiem aranżowania przydomowej przestrzeni na nowo, kierując się ekskluzywnością, wybierzmy zestaw mebli ogrodowych, które wyróżniają się kształtem czy formą. Niech zwracają na siebie uwagę detalami, zdobieniami, kolorystyką i kształtami, które zachwycają w każdym calu!

Stworzenie ogrodu, który będzie ekskluzywny czy luksusowy nie musi być trudne i kosztowne. Postawmy na wymienione propozycje, a uzyskamy pożądany efekt, przy przeciętnym nakładzie finansowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − trzynaście =